Interior Designer

Descrierea jobului

Esteticul și funcționalul merg mână în mână, iar acest lucru însemnă că designerul de interior AB+Partners este un specialist care gândește complex. Dacă ești pasionat de frumos și acorzi atenție fiecărui centimetru de spațiu, dacă pe lângă armonia cromatică și compozițională pentru tine contează ergonomia și practicitatea spațiului, dacă știi să asculți și să creezi o poveste în jurul unui lifestyle, aplică. Te vom provoca să creezi spații rezidențiale, comerciale, industriale, medicale și multe altele

Responsabilități:

  • elaborarea și dezvoltarea conceptelor/ proiectelor de design
  • coordonarea conceptelor/proiectelor cu beneficiarii
  • realizarea releveului
  • coordonarea proiectelor cu specialiștii aferenți domeniului
  • elaborarea proiectelor tehnice
  • vizite la șantier cu scopul de a analiza/ coordona eventuale schimbări ce pot interveni în procesul de realizare
  • supravegherea de autor

Solicitări:

  • cunoașterea softurilor de specialitate: ArchiCAD, 3DSMax și Photoshop
  • experiență de minim 2 ani în domeniu
  • disponibilitate de a lucra într-un program full-time
  • cunoașterea trendurilor și progreselor din domeniul designului interior

Beneficii:

  • colectiv prietenos;
  • implicarea în proiecte interesante;
  • posibilitatea creșterii în carieră și extinderii;
  • atmosferă de lucru creativă;
  • salariu competitiv și sistem de bonusare;
  • participarea la proiecte și evenimente de specialitate.

Expediază CV-ul la adresa  și hai să lucrăm împreună!

    Niciun fișier ales