JUNIOR SALES MANAGER

Dacă îți place să creezi noi relații, această funcție este pentru tine. Echipa noastră mare este în creștere și avem nevoie de un Junior Sales Manager care ne va ajuta să eficientizăm prezența noastră pe piață și să stabilească relații cu noi clienți. La noi vei lucra cu proiecte de diferite destinații și vei crește profesional. Dacă disciplina și responsabilitatea sunt principalele trăsături ale tale și îți plac provocările, ești cel de care avem nevoie.

Solicitări:

  1. Experiență în domeniu de cel puțin 1 an;
  2. Operare PC – Microsoft Office;
  3. Abilități de negociere;
  4. Receptivitate, orientare către nou, flexibilitate și creativitate

Responsabilități:

  1. Comunicarea, negocierea și relaționarea cu clienții;
  2. Analiză statistică, informatică, de planificare și gestionare a timpului;
  3. Identificarea și contractarea noilor clienți;
  4. Realizarea obiectivelor de vânzări și profit ale companiei;
  5. Cunoștințe ce ține de piața locală, mediului de afaceri și legislația în domeniu;

Beneficii:

  1. colectiv prietenos;
  2. implicarea în proiecte interesante;
  3. posibilitatea creșterii în carieră și extinderii;
  4. atmosferă de lucru creativă;
  5. salariu competitiv și sistem de bonusare;
  6. participarea la proiecte și evenimente de specialitate.

    Niciun fișier ales