ASISTENT JURIDIC

Vrem să fie totul cum dictează buchia legii, iar pentru acest lucru e nevoie de cineva care cunoaște domeniul și ne poate ghida. Pentru că am dezvoltat un mecanism complex, este necesară verificarea corectitudinii fiecărui detaliu în parte, iată de ce căutăm un asistent juridic. Dacă ești pregătit pentru provocări și ești dispus să ne oferi suport și consultanță juridică, te așteptăm să te alături echipei noastre!

Responsabilități:

  • elaborare și verificare contracte;
  • elaborare și verificare procese verbale;
  • consiliere juridică.

Solicitări:

  • Experiență în coordonarea proceselor juridice în cadrul companiilor mijlocii și mari;
  • Abilitatea de a lucra cu supraveghere și de a urmări mai multe procese;
  • Foarte organizat, cu abilitatea de a face mai multe sarcini, de a prioritiza și de a face față bine într-un mediu solicitant, cu ritm rapid.
  • responsabilitate;
  • disciplină;
  • disponibilitate de a lucra într-un program part-time în oficiu.

Beneficii:

  • colectiv prietenos;
  • implicarea în proiecte interesante;
  • posibilitatea creșterii în carieră și extinderii;
  • atmosferă de lucru creativă;
  • salariu competitiv și sistem de bonusare;
  • participarea la proiecte și evenimente de specialitate.

    Отправить заявку на эту вакансию

    Файл не выбран