Junior assistant/ Office manager

E o funcție de importanță majoră în activitatea noastră, ce necesită să fi responsabil, disciplinat și înțelegător. Fiind prima persoană cu care interacționează clienții și partenerii noștri, e imperios necesar să fii o fire amiabilă și să dai dovadă de răbdare și bunăvoință. În rest, discreția trebuie să fie noțiunea pe care să nu o uiți niciodată, iar buna dispoziție cea pe care o iei mereu cu tine. Cei peste 50 de colegi AB+Partners te așteaptă.

Responsabilități:
—        Recepționarea și redirecționarea apelurilor telefonice;
—        Organizarea, gestionarea, înregistrarea și repartizarea corespondenței, documentelor primite și emise;
—        Redirecționarea fluxului de informații persoanelor competente din companie;
—        Evidența și raportarea statutului sarcinilor primite;
—        Corespondența cu clienții și parteneri, acordarea informațiilor necesare despre serviciile companiei;
—        Gestionarea agendei directorului, întâlnirea partenerilor/clienților, deservirea cu cafea/ceai/apa (după necesitate);
—        Gestionarea călătoriilor de afaceri: comandarea și rezervarea de bilete, cazare, pregătirea documentației  necesare călătoriilor de afacere;
—        Alte sarcini aferente funcției, conform protocolului de lucru;
parvenite de la director.

Cerințe:

—        Punctualitate, inițiativă, bun simț, responsabilitate, seriozitate, caracter pozitiv;
—        Confidențialitate;
—        Cunoștințe de operare PC (Excel, Word, Internet, etc), de utilizare a tehnicii de birou;
—        Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă, limba engleză constituie avantaj;
—        Experiența în domeniul respectiv este un avantaj.

Beneficii:

  • colectiv prietenos;
  • implicarea în proiecte interesante;
  • posibilitatea creșterii în carieră și extinderii;
  • atmosferă de lucru creativă;
  • salariu competitiv și sistem de bonusare;
  • participarea la proiecte și evenimente de specialitate.

Expediază CV-ul la adresa [email protected] și hai să lucrăm împreună!

    Отправить заявку на эту вакансию

    Файл не выбран