CG Artist / 3D vizualizator arhitectural

Proiectele noastre își cresc valoarea și complexitatea odată cu trecerea timpului. De aceea angajăm o persoană creativă care să se ocupe exclusiv de crearea imaginilor 3D fotorealistice excepționale pentru proiectele de arhitectură.

Responsabilități de bază:

  • Elaborarea Vizualizărilor 3D fotorealistice (V-ray sau Corona);
  • Modelarea detaliată și precisă a obiectelor 3D;
  • Asamblarea scenei CG, inclusiv activele corecte;
  • Realizarea fotografiilor de iluminare conform instrucțiunilor;
  • Crearea de setări eficiente de randare pentru a optimiza imaginea;
  • Colaborare cu departamentul de arhitectură pentru a livra proiecte la timp și cu imagini 3D de înaltă calitate;

Cerințe:

  • Studii superioare în domeniul arhitecturii și/sau designului de interior sau pur și simplu iubitor înrăit a modelării și vizualizării 3D fotorealistice;
  • Experiență de minim 1 an în modelare și vizualizare 3D;
  • Cunoașterea softurilor de specialitate: ArchiCAD, AutoCAD, Lumion și 3DSMax;
  • Experiență / internship într-un birou de arhitectură;
  • Disponibilitate de a lucra într-un program full-time;
  • Capacitate de a produce imagini cu aspect grozav într-o gamă largă de stiluri;
  • Cunoașterea trendurilor și progreselor din domeniul arhitecturii.

Beneficii:

  • colectiv prietenos;
  • implicarea în proiecte interesante;
  • posibilitatea creșterii în carieră și extinderii;
  • atmosferă de lucru creativă;
  • salariu competitiv și sistem de bonusare;
  • participarea la proiecte și evenimente de specialitate

Trimite CV-ul și portofoliul la adresa de email [email protected] și hai să creăm împreună!

    No file chosen