CONTENT CREATOR

Descrierea jobului

Rețelele de socializare ne-au invadat, iar regulile jocului se schimbă cu o viteză uimitoare! Avem nevoie de cel care ține pasul cu trendurile și va crea pentru noi cel mai actual conținut. Ne dorim o viziune proaspătă și animată, una care va crește valoarea comunicării pe care o avem cu publicul nostru. Vei lucra în echipă pentru a crea mesaje eficiente, ce redau întreaga esență estetică și funcțională a activității noastre.

Responsabilități:

  • Elaborarea materialelor de conținut (postări, reels, stories);
  • Gestionarea paginilor de social media și coordonarea activități lor;
  • Elaborarea și implementarea strategiilor de conţinut pentru mediul online.

Solicitări:

  • experienţă în digital marketing/social media marketing
  • creativitate!!!
  • abilități de copywriting
  • disponibilitate de a lucra într-un program part-time în oficiu
  • cunoașterea trendurilor și progreselor din domeniul social media

Beneficii:

  • colectiv prietenos;
  • implicarea în proiecte interesante;
  • posibilitatea creșterii în carieră și extinderii;
  • atmosferă de lucru creativă;
  • salariu competitiv și sistem de bonusare;
  • participarea la proiecte și evenimente de specialitate.

    No file chosen