Junior assistant | hostess

E o funcție de importanță majoră în activitatea noastră, ce necesită responsabilitate, disciplină și înțelegere. Fiind prima persoană cu care interacționează clienții și partenerii noștri, e imperios necesar să fii o fire amiabilă și să dai dovadă de răbdare și bunăvoință. În rest, discreția trebuie să fie noțiunea pe care să nu o uiți niciodată, iar buna dispoziție cea pe care o iei mereu cu tine. Cei peste 50 de colegi AB+Partners te așteaptă.

Responsabilități:

  • recepționarea și redirecționarea apelurilor telefonice;
  • întâmpinarea oaspeților și direcționarea în birou;
  • preluarea rezervărilor și gestionarea eficientă și în timp util a oaspeților;
  • organizarea, înregistrarea și repartizarea corespondenței, documentelor primite și emise;
  • redirecționarea fluxului de informații persoanelor competente din companie;
  • corespondența cu clienții și parteneri, acordarea informațiilor necesare despre serviciile companiei;
  • alte sarcini aferente funcției, conform protocolului de lucru parvenite de la director.

Cerințe:

  • Punctualitate, inițiativă, bun simț, responsabilitate, seriozitate, caracter pozitiv;
  • Confidențialitate;
  • Cunoștințe de operare PC (Excel, Word, Internet, etc), de utilizare a tehnicii de birou;
  • Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă, limba engleză constituie avantaj;
  • Experiența în domeniul respectiv este un avantaj.

Beneficii:

  • colectiv prietenos;
  • implicarea în proiecte interesante;
  • posibilitatea creșterii în carieră și extinderii;
  • atmosferă de lucru creativă;
  • salariu competitiv și sistem de bonusare;
  • participarea la proiecte și evenimente de specialitate.

Expediază CV-ul la adresa  și hai să lucrăm împreună!

    No file chosen